SUSIPAŽINKIME!

Mano vardas Ramunė ir sukūriau Jums kolekciją drabužių, kuriuos norėsite dėvėti kasdien. Tai rankų darbo kūriniai: kruopščiai apgalvoti, nuo idėjos iki mezginio lydimi rūpestingo žvilgsnio, su meile numegzti iš aukščiausios rūšies verpalų. Ramios, žemiškos spalvos bei stilingi, lengvai tarpusavyje derinami modeliai. Drabužiai, kurie papildys tiek klasikinį Jūsų stilių, tiek laisvalaikio eilutes. Jie niekada neišeis iš mados ir, tinkamai prižiūrimi, tarnaus ilgai.

Mezgimas kaip šešėlis lydėjo mane visą gyvenimą. Taigi ir k.N.itty tiesiog negalėjo negimti. Pavadinimo istorija man ypatinga. Visų pirma, prieš santuoką buvau Ramunė Katinaitė,  angliškai žodžių žaismas skamba genialiai – iš kitten ir knitting netrukus gimė k.N.itty. Čia pat aplanko mintis – turbūt likimas lėmė, jog megsiu. O kodėl tuomet logotipo vietoje susirangė sfinksas? – paklausite. Pirmasis įspūdis dažnai apgauna – nors sfinksų žvilgsnis rūstus, o kūnas neprimena pūkuoto debėsėlio, iš tiesų jie nepaprastai meilūs ir švelnūs. Tą patį galima būtų pasakyti apie mano mezginius – priešingai nei mano daugelis žmonių, vilna gali būti švelni, minkšta ir apgaubti Jus šiluma.

Nors paprastai vilna asocijuojasi su šaltuoju sezonu, k.N.itty mezginiai nepripažįsta sezonų. Tas pats megztukas apgaubs Jus jaukumu darganotą  rudens dieną, tačiau taip pat bus puikus vasariškos suknelės kompanionas. Universalūs drabužiai remiasi principu – mažiau yra daugiau.

„Galima turėti daug drabužių ir jokio stiliaus arba kelis drabužius ir atrodyti stilingai“ – sako dizaineriai. Tiesą pasakius, man prireikė daug laiko, kol suvokiau šią paprastą tiesą. Tubūt ir Jums pažįstamas jausmas, kuomet spinta lūžta nuo drabužių, o vis vien nėra ką apsirengti. Spintoje turime daug greitosios mados produktų – jie ne itin kokybiški ar ilgaamžiai, todėl prabėgus sezonui su jais atsisveikiname kaip su nudėvėtais ir nebemadingais. Džiaugiuosi, kad tai jau praeitas mano etapas.

Nesirūpinkite. Laisvesni, nevaržantys judesių ir nepaprastai malonūs kūnui modeliai sukurti tam, kad su rūbu jaustumėtės jaukiai, laisvai ir daugiau nebereikėtų sukti galvos, ką apsirengti. Galėsite daugiau laiko skirti svarbesniems gyvenime dalykams.